Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Misyonumuz

Yüksek standartli, kaliteli hizmet vererek müsteri memnuniyetini en üst düzeye çikarmak, 
Müsterilerimizin zamanina ve haklarina saygi duymak, 
Çalisanlarimizin tatmini ve moral degerlerini arttirmak, 
Insanliga, çevreye ve evrensel degerlere olan sorumluluklarimizi yerine getirmek,

Vizyonumuz

Müsterilerimizin kosulsuz memnuniyeti, 
Çalisanlarimizin tatmin ve memnuniyeti,

Kalite Politikamiz 
Müsterilerimizin memnuniyeti için kendimizi yenilemek, "Her şey zamanında" ilkesiyle hatasiz hizmet vermektir... Kalite sistemi geregi yillik hedefler belirlemek ve deney faaliyetlerini kalite hedeflerine uygun olarak yürütmek.

Prensiplerimiz

ATA ÇED; topluma ve çevreye saygılı, sürekli iyileşme ve gelişimi hedefleyerek verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde saygın, güvenilir ve lider bir şirket olmaya çalışmaktadır. ATA ÇED prensiplerinde;

Çözüm üretmek
Şeffaflık
İnsana ve Çevreye Saygı
Dürüstlük
Güvenilirlik
Rekabetçilik
Mükemmeliyet
Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu

ATA ÇED Kültürü olarak belirlediği değerlerini dikkatle uygulamaktadır.

Hedeflerimiz 
Müsterilerimizin kosulsuz memnuniyeti, çalisanlarin motivasyonu ve mutlulugudur. Tüm iliskilerimizde saygili, içten, adaletli, açik ve dürüst bir yapi içerisinde olmak

2010 yılında kurulan şirketimiz uzman mühendislerden oluşan kadrosuyla çevre mevzuatı ve işçi sağlığı ve iş güvenliği mevzuatı ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir.

ATA ÇED, Çevre Mühendisliği konularında verdiği danışmanlık hizmetlerinde sahip olduğu teknik personeliyle sanayi yapılarının kuruluşlarından itibaren çevre etkilerinin azaltılması ve firmaların doğru yönlendirilmesi hususuna dayanan bir yönetim anlayışına sahiptir.

ATA ÇED, ÇED Raporu hazırlamaya yetkili olmak üzere Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından verilen ÇED Yeterlilik Belgesi’ne sahip bir firmadır. İstanbul, Çorlu ve Ankara ofisleriyle tüm Türkiye’de yapılan yatırımlarla ilgili danışmanlık yapan profesyonel bir firmadır.

Temsil ettiğimiz şirketlerin, çevre kirliliğine sebebiyet vermeden çalışma yöntemlerini, daha verimli ve daha az atıkla üretimin nasıl yapılabileceğini, yasal mevzuatlar çerçevesinde yapılması gerekenleri MÜHENDİSLİK-DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ile anlatmak ve yapmaktır.

ÇEVRE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik ile 01.04.2010 tarihinden itibaren, Çevre ve Orman Bakanlığı, İl Çevre ve Orman Müdürlükleri ve ilgili birimlerine yapılacak tüm izin ve lisans başvurularının sadece çevre görevlisi sertifikalı kişilerce veya firma adına, sözleşme imzaladığı Bakanlıkça yetkilendirilmiş firma tarafından yapılabileceği belirtilmiştir.
Yukarıda belirtilen yönetmelik ve Çevre Mevzuatı kapsamında, konusunda uzmanlaşmış deneyimli kadromuz ve önemli referanslarımız ile hizmetler vermekteyiz.
İnsan Kaynakları politikamızı; şirketimizin plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapılarını dinamik tutmalarını sağlayacak yenilikçi personel istihdam etmek, doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun süreli beraberliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.
Odak noktası insan ve insan sağlığı olan ATA ÇED, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açısından asla vazgeçmeden yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş, çevreci insan kaynakları politikaları uygulayarak gücüne güç katmaya devam edecektir.

Sorumluluk, güven, gerçeklik, bilgi, şirketimizin temel stratejileridir.

Grafik Tasarim